Και το 2018 οι μαθητές του Πρωτείον ξεχώρισαν με τις επιδόσεις τους!

Συγχαρητήρια σε όλους!

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ  ΣΕ  ΠΡΟΤΥΠΑ  ΓΥΜΝΑΣΙΑ  2018

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ
ΑΪΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 22
ΑΝΤΙΟΧΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 10
ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 15
ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΒΑΪΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 28
ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 50
ΒΙΚΑΤΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 62
ΒΙΤΟΥΛΑΔΙΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 11
ΒΟΥΛΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 51
ΓΙΑΓΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 55
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 84
ΓΙΟΥΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 57
ΔΑΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 25
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 74
ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 35
ΔΟΥΜΕΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 38
ΕΣΠΕΡΙΔΗ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 91
ΖΟΡΜΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 95
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 62
ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 9
ΚΑΪΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 10
ΚΑΛΛΙΓΕΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 11
ΚΑΜΙΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 97
ΚΑΡΕΚΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 1
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 87
ΚΟΜΗΤΑΣ ΦΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 12
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 57
ΚΟΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΠ. (80)
ΚΥΡΙΑΖΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 15
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 18
ΚΩΣΤΑΚΙΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 52
ΛΑΣΧΟΥ ΡΕΑΤΡΙΚΗ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 7
ΛΑΧΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 93
ΜΑΓΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 76
ΜΑΝΙΑΚΟΥ ΡΩΞΑΝΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 98
ΜΑΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 39
ΜΟΣΧΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ – ΘΕΟΔΩΡΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 103
ΜΠΕΡΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 10
ΜΠΙΛΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 70
ΜΠΙΦΣΑ ΕΛΕΝΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 96
ΜΩΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 88
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 45
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 13
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 68
ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 56
ΠΑΤΙΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 52
ΠΕΤΡΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 81
ΠΟΘΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 94
ΠΟΥΛΙΚΑΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 94
ΣΑΦΤΑ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 7
ΣΙΑΒΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 35
ΣΚΟΥΛΑΞΕΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΠ. (86)
ΣΠΕΝΤΖΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 37
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΛΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΠ. (81)
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΕΠ.
ΤΣΑΚΩΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 10
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 10
ΧΡΥΣΙΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 24
ΧΥΤΗΡΗ ΧΑΡΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 46
 

ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
2017  
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΣΙΒΙΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΤΡΙΧΙΑ ΑΡΣΙΝΟΗ 30η
ΜΠΑΚΙΝΕΖΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 36η
ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 45η
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 48η
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 51η
ΠΑΠΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 62η
ΚΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 69η
ΝΤΕΜΙΑΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 72η
ΚΑΡΑΜΑΡΓΙΟΥ ΑΛΙΚΗ 86η
ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 87η
ΜΠΙΤΣΑΧΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΣΟΦΟΚΛΗΣ 96η
ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 97η
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 98η
ΚΟΝΤΟΒΡΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ-ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ 101η
ΜΠΕΡΒΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΛΙΤΑ 108η

 
   
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 2017  
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΝΑ
ΚΑΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΡΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 14η
ΣΑΡΔΗ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ 16η
ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21η
ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 37η
ΖΟΡΜΠΑ ΣΦΑΕΛΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 38η
ΑΡΦΑΡΑ ΜΕΛΑΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 48η
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 52η
ΚΩΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 60η
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 64η
ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 66η
ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 68η
ΓΡΙΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 70η

 
   
ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2017  
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΚΑΛΛΙΒΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΝΙΑΣ ΙΑΣΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13η
ΧΑΙΔΕΜΕΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19η
ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 45η
ΠΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 46η
ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΔΑΝΑΗ 68η
ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 74η
ΠΛΑΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ 82η
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 83η
ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 86η
ΠΟΘΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 88η
ΣΚΛΗΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 96η

 
   
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 2017  
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 18η
ΚΟΖΩΡΟΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 81η ΕΠ.

 
   
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 2016  
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΠΕΡΙΟΡΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3
ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16
ΚΩΣΤΕΛΕΝΟΥ ΑΛΚΙΣΤΗ-ΕΛΕΝΗ 25
ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ-ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 33
ΦΟΡΤΩΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ 36
ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 38
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 55
ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 59
ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 63
MULLALLI EVELINA 72
ΜΑΤΕΝΙΑΔΟΥ ΜΑΪΡΑ 107

 
   
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 2016  
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΓΕΡΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1
ΓΕΡΑΣΗ ΕΛΕΝΗ 11
ΜΕΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 21
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 26
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΣΥ 31
ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 39
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΙΑΣΩΝ 40
ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 58
ΚΟΥΓΙΕΜΗΤΡΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 61
ΚΑΛΛΟΝΙΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 66
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 80
ΔΑΛΗΒΙΓΚΑΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 81
ΚΑΛΛΙΤΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 87

 
   
ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2016  
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΤΣΙΟΛΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15
ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19
ΓΚΙΚΑΣ ΠΑΝΟΥΣΗΣ 24
ΔΕΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΗΣ 35
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 43
ΜΠΑΛΑΚΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 58
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 65
ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 74
ΓΙΑΝΝΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 75
ΤΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 80
ΚΟΥΡΗ ΛΗΔΑ 82
ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 87
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 96
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 98

 
   
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 2016  
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3
ΚΟΥΡΟΥΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 5
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11
ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 15
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16
ΡΕΟΥΛΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19
ΠΑΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 24
ΧΛΟΨΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 30
ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 32
ΣΑΓΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 35
ΚΩΤΣΗ ΜΑΡΙΛΙΑ 41
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ 42
ΚΑΠΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 45
ΚΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 49
ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 52
ΣΕΙΡΗΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 53
ΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 57
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 79
ΜΠΕΛΕΖΙΝΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 81
ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 83
ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 84

 
   
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 2015  
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΚΟΥΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 27
ΠΑΜΟΥΚΤΣΟΓΛΟΥ ΒΕΡΑ 31
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ 43
ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50
ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 74
ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΥ-ΟΜΑΛΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 78
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 79
ΚΑΚΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ 90
ΜΠΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 94
ΤΥΡΟΠΩΛΗ ΑΛΙΚΗ 97

 
   
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 2015  
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 11
ΠΟΛΥΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 26
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 29
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 33
ΠΕΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 39
ΛΙΑΠΠΗ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 65
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 67
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 68
ΓΟΒΔΕΛΑΣ ΙΑΣΩΝ 78

 
   
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 2015  
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 3
ΤΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5
ΚΑΝΔΥΛΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 9
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 14
ΧΕΣΚΕΘ ΚΑΡΟΛΟΣ 15
ΚΟΡΙΝΘΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 31
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 32
ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 37
ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 40
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 43
ΤΟΥΡΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 48
ΑΛΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 49
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 57
ΡΑΖΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 62
ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 64
ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 69
ΤΖΙΓΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 75

 
   
ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2015  
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΖΑΡΜΠΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3
ΡΟΥΣΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 4
ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21
ΤΖΑΦΕΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ 23
ΙΩΧΑΝΑΣ ΣΑΛΩΜ 27
ΤΖΟΓΚΑ ΑΘΗΝΑ 66
ΞΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 73
ΒΙΚΕΛΑ ΔΑΝΑΗ 82

 
   
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 2014  
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΔΙΔΑΓΓΕΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 24
ΜΟΥΖΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ 31
ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 49
ΚΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 51
ΛΑΓΑΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 56
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 68
ΤΣΙΜΠΙΣΗ ΜΑΡΙΑ - ΝΙΚΟΛΕΤΑ 77
ΠΑΠΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 93
ΚΟΞΑΝΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 98
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΥΣΤΑΘΙΑ 112

 
   
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 2014  
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΑΣΚΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 10
ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 18
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΕΛΙΝΑ 39
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 49
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 50
ΜΠΟΘΟΣ ΒΟΥΤΕΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 54
ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 55
ΠΙΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 59
ΧΑΡΙΤΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 74

 
   
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 2014  
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 4
ΚΟΥΡΕΤΑ ΑΛΙΚΗ 6
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 13
ΜΠΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 15
ΦΟΥΡΝΙΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 19
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20
ΠΑΛΤΖΟΥΔΗ ΧΡΥΣΑ 23
ΞΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 27
ΛΟΥΙΖΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 32
ΜΑΔΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 33
ΜΠΕΛΖΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 35
ΤΡΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 42
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ 47
ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 57
ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΦΙΛΗ 63
ΜΑΥΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 66
ΒΛΑΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 68
ΚΑΓΓΕΛΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 72
ΜΕΧΙΛΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 74
ΣΑΛΑΜΑΣ ΛΟΥΚΙΑΝΟΣ 77
ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 99

 
   
ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2014  
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1
ΓΚΛΕΚΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 8
ΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 27
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΕΝΝΥ 41
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 43
ΚΟΥΛΟΥΚΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΕΡΡΙΕΤΤΑ 45
ΛΕΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 56
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 61
ΤΡΥΦΙΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 69
ΣΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 88